menu

Flexadmin - CMS nástroj pro správu obsahu

  • optimalizované a velmi rychlé načítání
  • vícejazyčné stránky a české skloňování
  • modularita a personalizace
  • automatické aktualizace
  • microdata a SEO na vysoké úrovni

Představení klíčových vlastností

Flexadmin

Tvorba internetových stránek

Před několika lety se staly celkem oblíbené redakční systémy. Problém je, že 90 % webů redakční systém nepotřebuje. Pokud zrovna nechystáte zpravodajský web nebo blog s pravidelnými příspěvky, je redakční systém více ke škodě. Protože výsledný web je jím "cítit".
Ve skutečnosti weby potřebují nějaký administrační systém. To už dnes nabízí ledas kdo. Často se jedná o velmi sofistikovaná a propracovaná řešení, kterým se ovšem musíte přizpůsobit. Respektive Váš web se přizpůsobí možnostem použité administrace. A to se nám nelíbilo, chtěli jsme administraci, která se flexibilně přizpůsobí potřebám webu - a tak jsme vytvořili nástroj Flexadmin.

I sebemenší web u nás začíná pečlivou analýzou. Je důležité poznat cílovou skupinu a web připravit tak, aby mu jeho uživatelé rozuměli.
Responzivní design chápeme trochu jinak. Není jen o tom, aby se vše vešlo na libovolně široký display, je o rozličných potřebách uživatele, který přistupuje z PC, a který z mobilu.

Integrace s ERP systémy

Ať už chcete provozovat e-shop s online napojením na skladovou dostupnost, vytvářením objednávek, nebo zamýšlíte interní aplikaci s online fakturací, často se Vám může hodit přímé spojení s ekonomickým systémem.

Četné zkušenosti máme s Vision 32, ESO 9, K2, Pohoda, nebo SAP.

Produkční servery

Pokud má být výsledek perfektní, bohužel není možné vzít jakýkoliv web a umístit jej na jakýkoliv webhosting. Naše řešení je komplexní, proto webmasteři úzce spolupracují s linux administrátory. Naše servery samozřejmě poskytují protokol HTTP/2 pro rychlé načítání stránek, SSL pro bezpečnou komunikaci mezi serverem a klientem či "static data" subdoménu jako optimalizované úložiště neměnného obsahu.

Zeus

ZeusSystem

Proprietární systém na monitoring serverů, jejich služeb ale i dílčích projektů. Součástí je helpdesk automaticky reagující na nastalé chyby.

Ve třech různých datacentrech sídlí Perseus, Poseidon, Andromeda, KassiopeaOrion, což jsou naše produkční servery. V "datovém podsvětí" ještě běží Hades, na který všichni ostatní posílají v pravidelných intervalech své zálohy.

Nad všemi servery bdí Zeus - dohledový systém s helpdeskem. Stav služeb kontroluje z asi 20 míst světa.

Servery využívají IDS a jsou vysoce zabezpečeny proti úniku dat.

Workflow - jak u nás pracujeme?

Nejprve si s Vámi popovídáme a budeme ladit úvodní analýzu. Musíme co nejvíce poznat cílovou skupinu Vašich návštěvníků webu, resp. zákazníků. Vědět, co budou potřebovat, co budou hledat - a to jim následně nabídnout.

Poté Vám dáme přístup do Developu, což je náš CRM systém na správu agilního vývoje projektu. Zde průběžně uvidíte, v jakém stavu projekt je. Najdete zde veškeré podklady, zadání, úkoly, kalkulace, termíny a jejich plnění.

Vytvoříme drátěný model - tzv. framing webu. Jedná se o rozložení prvků na stránce. Ten po odsouhlasení putuje ke grafikovi, který Vám připraví design.

Odsouhlasený design putuje ke kodérům a programátorům. Ti zapracovávají dílčí úkoly lokálně ve svých prostředích. Tady také testují a zachytí zde naprostou většinu chyb. Odladěné funkční celky putují na staging, což je vývojový server, na kterém si můžete každou úpravu prohlédnout a otestovat. Po odsouhlasení je nasazena na produkční server, který je již veřejný.

Vybíráme z referencí...

BEA Production

BEA Production

Realizace: červen 2021

Z dodaného grafického podkladu.

DivadloNaCucky.cz

Realizace: září 2021

Z dodaného grafického podkladu, s divadelním systémem na správu inscenací, herců a sazbou programu.

DivadloNaCucky.cz
Nonsancti

Místenkový rezervační systém pro plesy šermířského spolku Nonsancti

Realizace: listopad 2019

Aplikaci jsme stylizovali do designu webu, který už z naší produkce nepochází.

IP systém a.s.

Realizace: duben 2018

Provoz mimo naše servery.

IP systém a.s.
ChosePhotography

ChosePhotography

Realizace: únor 2019

Provoz mimo naše servery.

Bez grafického designu.

Nette
GIT
Blackfire profiler
Selenium testy
© 2020 Flexum Technology s.r.o.
Šantova 1222/1, 779 00, Olomouc
IČO: 092 28 594
Můžete nám zaslat e-mail:
info@flexum.cz
Nebo volejte na mobil:
+420 732 712 219